ЄВПАТОРІЯ / КЕЗЛЕВ (QHA) -

В окупованій Росією Євпаторії на вулиці Сімферопольській сталося підтоплення. Про це сьогодні, 12 квітня, написав на своїй сторінці у Facebook так званий голова міської адміністрації Андрій Філонов.

— Причина підтоплення на Сімферопольській — банальна недбалість і халатне ставлення! .. Виявилося, що власники приватного готельного об'єкту вирили величезний котлован і зібралися робити на своїй території басейн. Через близькість моря і лиману туди одразу почала прибувати вода. І цей процес тепер важко зупинити. Як результат — надлишки скидають на вулицю, створюючи на проїжджій частині озеро, — написав він.

Колаборант повідомив, що жителі міста скаржаться, що вода прибуває на вулицю вже чотири дні. При цьому він розкритикував інші служби, заявивши, що його провини у події немає.

— І це питання не до влади міста, а у першу чергу до контролюючих служб, які мають швидко реагувати на подібні факти. У свою чергу, звернувся до екологів і переговорив з природоохоронним прокурором, сьогодні ж напишу звернення до прокуратури міста. Завтра там будуть служби, які перевірять дії власників на предмет дотримання чинного законодавства, — написав він.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Алупці масово вирубують червонокнижні 150-літні кипариси заради будівництва приватного гаража. Згідно ялтинським "законам", у забудовників є право спиляти будь-яке дерево заради будівництва.

QHA