КИЇВ (QHA) -

За минулу добу в зоні АТО були поранені двоє українських військовослужбовців. Про це на брифінгу у понеділок 26 вересня повідомив спікер Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

— За минулу добу жоден український військовий не загинув, але двоє бійців отримали поранення в результаті бойових дій в Авдіївці, сказав Мотузяник.

При цьому він зазначив, що на сьогодні гарячими точками лишаються Авдіївка і Верхньоторецьке.

— Якщо в останнє бойовики стріляли зі стрілецької зброї, по українських позиціях поблизу Авдіївки випустили 51 міну з мінометів калібру 82 і 120 міліметрів; там же бойовики застосували гранатомети і кулемети, уточнив він.

Також Мотузяник повідомив, що ЗСУ продовжують дотримуватися Мінських домовленостей, проте в разі спроби бойовиків посилити конфлікт відкриватимуть вогонь у відповідь.

— Самі бандформування досі не виконують першу і головну умову Мінських домовленостей повне і всеосяжне припинення вогню, підсумував спікер.

Раніше QHA повідомляло, що на окупованих територіях Луганської і Донецької областей у період бойових дій 2014-2016 року було зафіксовано близько 30 видів озброєння.

ФОТО: інтернет

QHA