КИЇВ (QHA) -

Співробітники окремого контрольного пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України у вівторок 25 липня затримали в київському аеропорту «Бориспіль» громадянина України з військовим квитком самопроголошеної «Донецької народної республіки».

На офіційному сайті відомства повідомляється, що чоловік був затриманий під час обходу режимної зони аеропорту. Як було встановлено, він прилетів рейсом із Баку.

У коментарі QHA помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян уточнив, що затриманий мав при собі внутрішній і закордонний паспорти громадянина України, свідоцтво про народження і військовий квиток «ДНР».

— Спочатку у затриманого виявили військовий квиток «ДНР». Пізніше чоловік сам підтвердив, що воював за невизнану республіку в складі незаконних збройних формувань, — сказав Слободян.

Нагадаємо, 21 липня Генеральна прокуратура України звернулася до Росії з проханням про видачу одного з ватажків «ДНР» Вадима Погодіна, який у 2014 році в Донецьку вбив неповнолітнього громадянина України.

Погодін є підданим України. У 2014 році він командував батальйоном «Керч» — одним із незаконних збройних формувань «ДНР».

ФОТО: інтернет

QHA