БАКУ (QHA) -

В Азербайджані затримали громадянина України Андрія Серба, який підозрюється у привласненні кібер-шляхом мільйонних сум з азербайджанських банків.

Разом з українцем також затримали росіянина. Служба держбезпеки Азербайджану порушила кримінальну справу у зв'язку із інформацією про те, що у травні 2018 року ними були створені різні формальні компанії, які відкрили банківські рахунки і незаконним шляхом переказували через азербайджанські банки з рахунків іноземців мільйонні суми на рахунки місцевих банків, а звідти на різні рахунки в країнах СНД.

Унаслідок повернення іноземним громадянам сум, які необгрунтовано надійшли в місцеві банки, останнім було завдано матеріальних збитків.

Обидва притягнуті до кримінальної відповідальності за ст. 177 (крадіжка) і 272 (незаконне отримання комп'ютерної інформації) КК Азербайджану, рішенням суду в їхньому відношенні обрано запобіжний захід у вигляді арешту.

Нагадаємо, в Азербайджані перебуває четвертий фігурант у справі про побиття нардепа Мустафи Найєма.

Нардеп звинуватив владу Азербайджану в тому, що відпустивши чеченця, який підозрюється у побитті нардепа, вони мстять Україні за "невиданих їм опозиціонерів".

Політик також назвав дії Азербайджану "прорадянським синдромом".

Відзначимо, азербайджанський суд випустив з-під варти раніше затриманого підозрюваного у справі Найєма — Магомед-Аміна Саітова.

Джерело: Тренд

QHA