СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Росією Криму зростає кількість нещасних випадків на воді. Про це заявили у прес-службі так званого регіонального управління МНС.

У відомстві зазначили, що перший нещасний випадок стався у Керчі на пляжі «Черепашка». Потонув чоловік у стані алкогольного сп'яніння. Тіло загиблого було знайдено у 50 м від берега.

У той же день в Чорноморському районі в порту було виявлено чоловіка без ознаків життя, який потонув, перебуваючи на риболовлі.

Ще двоє чоловіків потонули на міському пляжі Ялти.

У зв'язку із нещасними випадками рятувальники нагадують жителям і гостям півострова про необхідність дотримуватися правил безпеки на водних об'єктах. Особливо це актуально зараз, коли прийшла спека, а вода ще недостатньо прогрілася.

Нагадаємо, 2 травня в окупованому Росією Сімферополі зафіксували тридцятирічний температурний максимум. Температура повітря у столиці окупованого півострова досягла +29 градусів. Найвища температура в Криму в цей день була зафіксована у Євпаторії і селі Клепініно Курманського (Красногвардійського) району — 30 градусів.

QHA