КИЇВ (QHA) -

Перший випадок стався 19 вересня на митному посту «Лужанка» у Закарпатській області. Четверо людей на «Toyota Camry» вибрали «зелений коридор» для проходження митного контролю, однак при огляді виявилося, що у їхньому багажнику були 10 айфонів останньої моделі. Як з'ясувалося, мобільні телефони є власністю всіх громадян, одному належать 4 телефони, а іншим — кожному по два. Вартість одного телефону становить 863 євро. Всі вони були вилучені, а на порушників складено протокол.

Друга спроба незаконного ввезення iPhone7 була припинена вчора, 20 вересня. Під час проходження митного контролю пасажирів, які прибули в Україну (через аеропорт «Жуляни») авіарейсом з Німеччини, у двох із них співробітники Київської міської митниці ДФС виявили новенькі мобільні телефони у кількості 4 і 5 штук відповідно. Всі гаджети були в упаковці і знаходилися у валізах громадян.

Порушниками митного законодавства виявилися 31-річні кияни, які поверталися додому з Європи. Дозволені законодавством як особисті речі мобільні телефони у кількості по 2 одиниці на особу були пропущені через митний кордон України, решта — вилучені зі складанням протоколу.

А тим часом у Китаї господар подарував своєму собаці цілих 8 (!) айфонів. 28-річний Ван Сіконг, син Ван Цзяньліня — найбагатшого китайця, статки якого оцінюються більш ніж у 24 мільярди доларів, таким чином висловив свою любов до аляскинського маламута на прізвисько Коко. Повідомляється, що раніше Ван Сіконг вже обдаровував Коко дорогими та високотехнологічними іграшками. Наприклад, він ощасливив собаку парою золотих годинників Apple вартістю 12 тисяч доларів кожний.

ФОТО: інтернет

QHA