РІВНЕ (QHA) -

Нагадаємо, вбивство адвоката Віти Шаблій сталося у м. Дубно 1 квітня, тоді ж було поранено її чоловіка – В’ячеслава Чайку. Головним і єдиним підозрюваним у кримінальній справі є син В’ячелава Чайки від першого шлюбу – тернопільській прокурор Ігор Чайка. Спочатку його розшукувала поліція, однак, згодом він сам здався правоохоронним органам.

Головною версією конфлікту в родині називають неприязні стосунки через поділ будинку.

4 квітня Ігорю Чайці оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.2 ст.115 КК України. Але Рівненський міський суд обрав для нього цілодобовий домашній арешт, хоча обвинувачення просило утримання під вартою.

Підозрюваний заявив, що відстоюватиме свою непричетність у суді. Також він підтвердив, що був у вечір вбивства на місці події, але нібито захищався від агресивної поведінки потерпілого.

6 квітня Ігоря Чайку усунули із займаної посади — прокурора відділу нагляду за дотриманням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області.

Апеляційний суд Рівненської області, де розглядалася скарга прокуратури, також залишив без змін ухвалу міського суду про обрання міри запобіжного заходу. У залі суду прокурор Віктор Микулін розповів, що зброя, з якої стріляли, так і не була знайдена. Хоча підозрюваний стверджував, що пістолет — не його, а батька. На місці вбивства вилучили 8 стріляних гільз. За інформацією поліції, вбивця вистріляв повну обойму.

В’ячеслав Чайка дістав поранення грудної клітини та живота. Спочатку потерпілий перебував у реанімації у Дубенській районній лікарні, але згодом його перевели до Рівненської обласної клінічної лікарні. Цієї ночі він помер від зупинки серця.

У цій справі триває досудове розслідування. 

ФОТО: Володимир Миколайчук

QHA