КИЇВ (QHA) -

Чоловік убитої військової Аміни Окуєвої Адам Осмаєв розповів про момент нападу на машину, в якій вони перебували.

— Це класична засідка була. У затишному місці, на повороті, військова така засідка. Ми переїхали переїзд і там Г-подібний поворот, і на другому повороті раптово почалася стрілянина автоматна. Я відразу по газах. Аміна поруч зі мною сиділа. Обстріл йшов з правого боку, він буквально кілька секунд тривав, поки я не пішов із зони обстрілу. Але за ці кілька секунд, на жаль, в неї влучили,  заявив Осмаєв.

Він додав, що Аміна прикрила його собою від куль, оскільки в неї влучили 5 разів. Жодна з куль не влучила у бронежилети, в яких вони перебували.

Осмаєв зазначив, що через деякий час машина заглохла.

— Я зупинився, думав, почнуть добивати, підійде хтось. Але ніхто так і не підійшов, вони виявилися боягузами і зникли. Тоді я почав уже Аміною займатися. Вона була вже непритомна. Їй влучила куля в голову, розбила череп. Я намагався, звичайно, "Целлоксом", який ми завжди з собою носимо, зупинити кров. Але вона за деякий час перестала подавати ознаки життя. Звісно, відразу зателефонував у поліцію спочатку на 102, потім у швидку, і так далі.

Раніше QHA повідомляло, що в Одесі кілька сотень людей зібралися біля пам'ятника Дюку, щоб вшанувати пам'ять Аміни Окуєвої. Люди, тримаючи в руках фотографії Аміни, вшанували її пам'ять хвилиною мовчання.

Нагадаємо, 30 жовтня в результаті обстрілу автомобіля біля селища Глеваха Київської області загинула Аміна Окуєва. За попередніми даними, кілерів було двоє.

Чоловік Окуєвої Адам Осмаєв в результаті замаху отримав важке поранення в ногу, проте загрози його життю немає.

Аміну Окуєву таємно поховали 1 листопада ву Дніпрі.

Джерело: Цензор.НЕТ

QHA