КИЇВ (QHA) -

Біля будівлі Верховної Ради України (ВРУ) сталися зіткнення між протестуючими ветеранами Афганської війни і співробітниками поліції.

Як повідомляється, афганці змогли прорвати оточення поліції на площі перед будівлею парламенту і прорватися безпосередньо до будівлі ВРУ. Зараз вони перебувають під вікнами парламенту. У зв'язку із цим перекриті усі входи і виходи з будівлі Верховної Ради — туди нікого не пускають і не випускають.

На сходах парламенту наразі відбуваються сутички, поліція застосовує спецзасоби, мітингувальники кидають у бік поліції пляшки.

Як уточнив нардеп Дмитро Добродомов, основна вимога протестуючих афганців — прирівняти їхні пільги до пільг учасників бойових дій. За його інформацією, серед протестуючих на площі Конституції також присутні шахтарі.

З боку Маріїнського палацу прибуло підкріплення Нацгвардії. Силовики намагаються відтіснити мітингувальників від будівлі Ради. Через це виникають сутички.

Тим часом, до мітингувальників вийшли народні депутати. Так, віце-спікер парламенту Ірина Геращенко виступила перед натовпом протестувальників. Геращенко закликала людей до порядку, попросила організувати ініціативну групу, яка піде на перемовини до спікера ВР Андрія Парубія.

Також до протестувальників вийшов депутат Борислав Береза.

Відзначимо, ветерани Афганістану висувають до влади соціальні вимоги. Також під парламентом мітингують шахтарі.

Раніше повідомлялося, що 19 квітня біля Верховної Ради відбувся пікет воїнів-добровольців АТО. Учасники акції вимагали офіційно визнати добровольців учасниками бойових дій

QHA