ДНІПРО (QHA) -

Кількість жертв від вибуху гранат у Нікопольському суді (Дніпропетровська область) зросла до двох осіб. Про це повідомив прес-секретар Національної поліції Ярослав Тракало.

— Помер учасник судового процесу при наданні допомоги в лікарні. Це один із підсудних — 1977 року народження. Перед цим його оперували, — зазначив він.

Прес-секретар Нацполіції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська додала, що чоловік кинув гранати після того, як суд переніс засідання у справі вбивства його сина, машину якого розстріляли у 2016 році.

Раніше QHA повідомляло, що в результаті вибуху гранат у Нікопольському суді зросла кількість постраждалих до 10 осіб, які потрапили до лікарні з осколковими пораненнями.

Нагадаємо, 30 листопада в Нікопольському суді в Дніпропетровській області під час судового засідання вибухнули дві гранати, у результаті чого загинула людина, ще семеро постраждали. Всіх потерпілих доставили до лікарні. Осколкові поранення отримали підсудні, працівники конвойної служби, співробітники суду і цивільні особи.

Джерело: 112 Україна, Еспрессо.TV

QHA