АРМЯНСЬК (QHA) -

Окупаційна влада Криму посипає дороги в Армянську (Ермен Базарі) після викиду невідомої речовини розчином соди. Про це повідомив користувач RoksolanaToday & Крим на своїй сторінці у Twitter.

— Дороги обробили содою, яку взяли з красноперекопського содового заводу, щоб нейтралізувати дію хімічних опадів. Цієї ночі ще раз проведуть цю процедуру, — йдеться у повідомленні.

Користувачі соцмереж заявляють, що металеві поверхні у місті продовжують покриватися іржею і жителям населеного пункту все ще важко дихати через забруднення повітря.

Як повідомляло QHA, у селі Перекоп під Армянськом в анексованому Криму «облисіли» дерева і загинув урожай в результаті хімічних викидів. На деяких деревах листя усе ж збереглося, однак покрилося жовтим нальотом. Цей наліт спостерігається також на дахах будинків, а в повітрі після 23 серпня стоїть запах кислоти.

Нагадаємо, 27 серпня мешканці окупованого Армянська поскаржилися на екологічну катастрофу і заявили, що у місті за день на металевих предметах з'явилася іржа, а в людей почалася алергія.

QHA