КИЇВ (QHA) -

На Закарпатті у селі Кольчино стався зсув сьогодні вранці, 10 травня, у результаті чого пошкоджено житлові будинки. Про це повідомили у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

— 10 травня близько 9:05 у с. Кольчино Мукачівського р-ну поблизу кар'єру стався зсув, у результаті чого повністю засипано 2 і частково 1 житловий будинок. Попередньо жертв і постраждалих немає, люди завчасно вийшли з будинків, — йдеться у повідомленні.

На сайті глави Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля повідомляється, що земляна маса зруйнувала два житлових будинки і засипала легковик «Таврія».

— На щастя, постраждалих немає. З протилежного боку гори розташований щебеневий кар'єр, і зараз фахівці з'ясовують, наскільки земляні роботи вплинули на формування зсуву, — цитує прес-служба Геннадія Москаля.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму перекрили для вантажівок частину траси Алушта — Ялта від села Пушкіно до Краснокам'янки через сильний зсув. У дорожньому покритті виявлені тріщини, а край проїжджої частини просів на півметра.

QHA