КИЇВ (QHA) -

На 101-й день голодування в'язня Кремля Володимира Балуха активісти ініціювали глобальну акцію на його підтримку, повідомляється на сторінці спільноти Save Oleg Sentsov у Facebook.

Активісти закликають відсилати листи до Генпрокуратури Росії, Федеральної служби виконання покарань і в офіс російського омбудсмена.

Для цього необхідно роздрукувати підготовлений шаблон листа, підписати його і відправити адресатам. Також активісти пропонують продублювати листа і відправити його електронною поштою.

— Але таких листів має бути тисячі! Тому ми закликаємо усіх, кому небайдуже життя Володимира Балуха, приєднатися до акції термінової допомоги.

Автори акції зазначають, що у справі кожного політв'язня за «колективним Путіним» ховаються конкретні виконавці, від вирішення яких залежить багато важливих речей: як буде ставитися до політв'язня тюремна адміністрація, чи буде його вчасно відвідувати лікар, чи буде він схильний до дисциплінарних стягнень за найменші порушення режиму.

— Ми називаємо цих людей на ім'я і звертаємося до них персонально, — йдеться у повідомленні активістів.

Нагадаємо, громадський захисник в'язня Кремля архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент заявив, що на обличчі Володимира Балуха не залишилося живого місця і шкіра обтягує його кістки. Климент зазначив, що незважаючи на це в'язень Кремля відмовляється припиняти голодування.

Раніше український МЗС констатував значне погіршення здоров'я Володимира Балуха. Адвокат в'язня Кремля Ольга Дінзе повідомила, що здоров'я українського активіста погіршилося. За словами Дінзе, у Балуха сталося защемлення нерва. Адвокат повідомила, що активіста перевели у нову камеру.

QHA