МОСКВА (QHA) -

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що в українського політв'язня Олега Сенцова "лікувальне голодування".

Вона зазначила, що Олег Сенцов не схуд, а навпаки — додав у вазі.

— Сенцов не схуд, він навіть додав декілька кілограмів. Писали, що у нього зуби випали, що там мало не цинга — це не так, зуби на місці. Він поголений наголо, але має гарний вигляд. Отримує підтримуючу терапію: вітаміни, глюкозу, білки. З власної згоди отримує. Тобто, у нього фактично там як лікувальне голодування виходить. Ну, а голодування, протест — це його законне право, — сказала Москалькова.

За словами російського омбудсмена, український режисер знаходиться у неї на особливому контролі і його відвідує місцевий уповноважений з прав людини.

— Це такий твердий чоловік, старого ще гарту. Від нього так просто не відбудешся. І ось він практично в щоденному режимі надсилає мені звіти, навіть з фотографіями.

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що Олега Сенцова можуть годувати примусово. Український омбудсмен звернулася до заступника міністра юстиції України Івана Орєшнікова з проханням внести заяву щодо порушення прав українського режисера до Європейського суду з прав людини.

Джерело: Новое Время

QHA