ОДЕСА (QHA) -

26 лютого в Одесі відбулася акція біля консульства РФ, присвячена 4-й річниці вторгнення Росії в Україну і окупації Криму.

Акція розпочалась о 15.00 за адресою Гагарінське плато, 14. Організатором акції виступила Самооборона Майдану в Одеській області, Організація учасників АТО "Булава" і "Вільні люди".

Серед вимог пікету було припинення російської агресії, звільнення всіх заручників, всіх окупованих територій і покарання винних у цій агресії — ватажків кремлівського режиму.

Учасники пікету висловили своє ставлення до країни-агресора та її дій. Для «підняття» настрою працівників консульства ворожої держави були запалені красиві фаєри синього і жовтого кольорів, а паркан російського консульства нагадуватиме про пролиту рашистами кров, йдеться у повідомленні.

У повідомленні наголошується, що день пам'яті початку російської агресії повинен "надовго відпечататися у нашій свідомості".

Раніше QHA писало, що 26 лютого в Одесі відбудеться акція біля консульства РФ, присвячена 4-й річниці вторгнення Росії в Україну і окупації Криму.

QHA