КИЇВ (QHA) -

П'ять років — це величезний, неправомірний термін для Володимира Балуха, заявив QHA адвокат Едем Семедляєв, коментуючи рішення Разнодельского "суду" щодо в'язня Кремля.

Семедляєв зазначив, що адвокати українця напевно подаватимуть скаргу на цей вирок.

На думку Семедляєва, в Криму може розпочатися нова хвиля репресій, проте не після Чемпіонату світу з футболу, як багато хто прогнозує, а восени.

— Співробітники правоохоронних органів 1 теж люди і теж відпочивають. Але почнеться осіннє загострення, так як законодавство ніхто не змінював, будуть "планові" ув'язнення, для статистки, — зазначив він.

Семедляєв додав, що наступного тижня він має намір поїхати до Ростова-на-Дону на засідання суду щодо «справи ялтинської групи».

— Я представляю інтереси Алима Рефата. І в нас на 11-е і 17-е липня заплановані поїздки до суду, де має відбутися допит експерта, який проводив лінгвістичну експертизу, — розповів адвокат.

Як писало QHA, Володимира Балуха засудили російські окупанти в Криму на п'ять років позбавлення волі, з відбуванням покарання у колонії загального режиму, зі штрафом 10 000 рублів. Таке рішення так званий "суддя" оголосив з урахуванням попереднього вироку за нібито «зберігання боєприпасів», коли Володимир Балух був засуджений до 3 років 7 місяців позбавлення волі.

QHA