СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Житель Харкова Олександр Стешенко, який 11 квітня був затриманий кримськими силовиками і отримав 12 діб адміністративного арешту, викрадений невідомими, заявив адвокат українця Айдер Азаматов.

За його словами, Олександр відбув адмінарешт, після якого був викрадений невідомими особами.

Ні ФСБ, ні "управління прикордонної служби Криму" не знають, де він.

— Мені залишається лише звернутися в поліцію із заявою про викрадення Олександра Стешенка і сподіватися на позитивний результат наших пошуків, — повідомив Азаматов на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат зазначив, що Стешенка затримали на автовокзалі в районі залізничного вокзалу, коли до нього підійшли співробітники поліції, зробили зауваження за паління у недозволеному місці і запропонували пройти у відділення поліції.

— Він відмовився, і за версією поліції, почав від них відмахуватися, коли останні намагалися силою заштовхати його в службовий автомобіль. Цікавим є той факт, що згідно з документами, які є в матеріалах справи, Олександр відмовився від послуг адвоката і хотів захищати свої інтереси сам, визнав провину і навіть отримав копію постанови суду про притягнення його до адміністративної відповідальності. Тобто, абсолютно ідеальний матеріал для суду і поліції, щоб його покарати, — розповів Азаматов.

Відзначимо, раніше Еміль Курбедінов розцінив зникнення українця Олександра Стешенка, затриманого на адмінмежі між материковою Україною і окупованим Росією Кримом, як викрадення.

Раніше адвокат сім'ї Стешенка Едем Семедляєв заявив, що затриманого харків'янина знайшли в ІТТ міста Сімферополя. Термін його арешту мав закінчитися о 22:00 24 квітня.

Відзначимо, що Олександр Стешенко був затриманий 11 квітня російськими силовиками на КПВВ "Чонгар" на в'їзді в окупований Крим.

Він їхав в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

QHA