КИЇВ (QHA) -

Адвокат нардепа Надії Савченко — Віктор Чевгуз подав до СБУ заяву про свій самовідвід, відповідний документ він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Чевгуз зізнається, що не хотів відмовлятися від захисту, але посилаючись на п.п. 2 і 3 ст. 47 Кримінально-процесуального кодексу ухвалив рішення про самовідвід.

— Самовідвід. Не хотів подавати, але .., — написав юрист.

У заяві він посилається на п.п. 2 і 3 ст. 47 Кримінально-процесуального кодексу, які дозволяють адвокату відмовитися від справи у разі незгоди з підзахисним щодо обраного ним способу захисту і через умисне невиконання підзахисним умов укладеного з адвокатом договору, яке проявляється у систематичному недотриманні порад захисника, порушенні вимог цього Кодексу і таке інше.

Нагадаємо, вчора сестра народного депутата України Надії Савченко Віра звернулася з листом до президента США Дональда Трампа, в якому попросила його звернути увагу на ситуацію з арештом і кримінальним переслідуванням сестри.

У Шевченківському районному суді Києва оголосили рішення про обрання запобіжного заходу для підозрюваної у підготовці теракту і держперевороту народного депутата Надії Савченко.

Савченко взяли під варту на 59 днів без можливості внесення застави.

QHA