СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

«Голова» анексованого Криму Сергій Аксенов призначить «міністра фінансів» Криму Ірину Ківіко «віце-прем'єром», яка відповідатиме за економіку та фінанси, а «депутата Держради» Криму Євгена Кабанова — «віце-прем'єром», який відповідає за будівництво і Федеральну цільову програму (ФЦП) розвитку Криму до 2022 року. Про це виданню «Крыминформ» повідомив «віце-прем'єр» Криму Дмитро Полонський.

За словами Полонського, «прем'єр» вже представив Кабанова під час наради з керівниками «органів влади», які відповідають за реалізацію ФЦП.

Ірина Ківіко з грудня 2015 року обіймає посаду «міністра фінансів» Криму. До цього вона була «першим заступником міністра». Євгенія Кабанова, у свою чергу, обрали «депутатом Держради» Криму у вересні 2014 року. Наразі він є заступником голови кримського «комітету» з майнових та земельних відносин.
 

Раніше куратором реалізації ФЦП був «віце-прем'єр» Віталій Нахлупін.

Нахлупіна затримали у Москві 17 жовтня, а потім заарештували на два місяці. Одночасно з цим російські силовики прийшли з обшуками в структури, які він курирував.

Разом з Нахлупіним заарештували також «екс-заступника міністра транспорту» Криму Валентина Дукорського і колишнього «першого заступника голови комітету конкурентної політики» Криму Ярослава Сливку. Заарештованих звинуватили в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

Віталій Нахлупін у 2010 році став депутатом кримського парламенту. У 2016 році, вже після анексії півострова Росією, він обійняв пост «віце-прем'єра» Криму.

 

Джерело: Крыминформ

QHA