СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Самопроголошений голова окупованого Криму Сергій Аксенов провів зустріч з так званим «заступником голови Ради міністрів» терористичної «ДНР» Володимиром Антоновим, а також з «в.о. міністра будівництва і ЖКГ «ДНР» Сергієм Наумцевим. Про це Аксенов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Голова» анексованого півострова зазначив, що потрібно реалізувати плани, які були у колишнього «глави «ДНР» Олександра Захарченка.

— Зі свого боку ми хочемо запропонувати новий формат роботи, при якому задіємо промисловий потенціал ДНР і транзитні потужності Республіки Крим. Відповідна пропозиція опрацьовується, і Віталій Германович Нахлупін як мій заступник готовий сформувати позицію щодо товарних груп, в яких Крим має особливу потребу. При цьому ми готові обговорити питання зворотних поставок плодоовочевої продукції, продукції сільського господарства і т.д.

 

QHA повідомляло, що окупанти в Криму розробляють угоду про торгівельно-економічне, науково-технічне і культурно-гуманітарне співробітництво з Сирією. Підконтрольний Кремлю віце-прем'єр анексованого півострова Георгій Мурадов заявив, що анексований півострів планує заснувати спільну з Сирією судноплавну компанію.

QHA