СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Підконтрольний Кремлю так званий "голова" анексованого Криму Сергій Аксенов заявив, що незадоволений темпами робіт з ремонту доріг у Сімферополі.

Про це Аксенов повідомив під час засідання кримського "уряду".

За його словами, у підрядників "немає завзяття, щоб виконати роботу в термін".

— На вулиці Севастопольській, на відрізку від парку Шевченка до вулиці Козлова, де я кожен день проїжджаю, о дев'ятій годині ранку ніколи робітників не видно. Замість того, щоб навалитися на ці вузькі ділянки, розуміючи, що тут виникає колапс з дорожнім рухом, усі розслабилися, не поспішаючи курять, п'ють каву. Їду вранці, бачу — стоять працівники біля зупинки, п'ють каву, сміються. А люди стоять у заторах.

Аксенов також пригрозив «жорсткими заходами» тим, хто буде перекривати дороги у зв'язку із проведенням у місті заходів.

— У суботу проводили естафету вогню. Коли перекривають місто, хтось думає, як люди пересуватимуться? Для чого практично закрили чотири кільця? Треба розуміти, що проїхати ніхто не може. Ще раз таким чином перекриють Сімферополь, коли в суботу всі стоять і ні один напрямок не рухається, я вживатиму дуже жорсткі заходи.

 

QHA писало, що найчастіше затори у Сімферополі утворюються на таких вулицях: Севастопольська, Олександра Невського, Київська, Гагаріна, бульвар Леніна, проспект Перемоги.

За словами так званого «віце-прем'єра» Криму Віталія Нахлупіна, «влада» підготувала стратегію розвитку автомобільних доріг Криму. На півострові чекають рішення президента Росії Володимира Путіна про виділення 154 млрд рублів на капітальний ремонт доріг до 2024 року. За даними Нахлупіна, в Криму необхідно відремонтувати половину магістральних доріг і третину муніципальної дорожньої мережі.

Кілометрові затори через ремонт дороги виникали і на трасі Сімферополь — Ялта. Оскільки ремонт може тривати до кінця жовтня, водії радили одне одному обирати інший маршрут.

 

Джерело: РИА Крым

QHA