СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

Керівник "адміністрації" Сімферополя Ігор Лукашев подав у відставку.

Таке рішення він прийняв після того, як "голова" Криму Сергій Аксенов запропонував йому покинути займаний пост.

Аксенов також порадив звільнитися всім "заступникам" Лукашева.

— Бажання було, людина намагалася. Рішення, які приймалися, не завжди соответсвовали реальному стану справ. Бажання у Ігоря Михайловича [Лукашева] було, але відсутність досвіду, на жаль, не дало можливості показати результатівну роботу, — сказав Аксенов

Він пояснив, що відставка "голови адміністрації" пов'язана з накопиченими в місті проблемами, в першу чергу з прибиранням сміття і якими забиті дорогами.

За інформацією Кримінформа, сім заступників Ігоря Лукашева відправлені у відставку слідом за ним.

За словами Сергія Аксенова, новий склад "адміністрації" Сімферополя буде сформований на наступному тижні.

Ігор Лукашев керував Сімферополем з вересня 2017 року.

 


19 жовтня в Москві заарештували «віце-прем'єра» Криму Віталія Нахлупіна і двох інших кримських чиновників. Їх звинуватили їх в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

Деякі кримські медіа вказують на зв'язок між Нахлупіним та Лукашевим.

 


7 листопада, на зустрічі, де обговорювали ремонт доріг в Сімферополі, Аксенов доручив "меру" міста і "депутатам" поїхати на роботу і повернутися назад в годину пік громадським транспортом.


Лукашев проїхався в одній з сімферопольських маршруток, після чого поскаржився, що "більша частина рухомого складу громадського транспорту не відповідає вимогам".

 


Сьогодні, 9 листопада, також стало відомо, що новим начальником управління ФСБ Росії по Криму та Севастополю став російський генерал-лейтенант Леонід Михайлюк.

До нього цю посаду в Криму займав генерал-лейтенант Віктор Палагін, якого призначили після анексії півострова в квітні 2014 року.


За матеріалами: Комсомольская Правда Крым, Крым.информ. Фото: Крымская газета

 

QHA