СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Так званий «голова» Криму Сергій Аксенов заявив, що школи й дитячі садки в анексованому Криму мають охороняти озброєні співробітники «поліції».

Про це Аксенов написав у своєму Facebook.

— Наполягатиму на тому, щоб школи й дитячі садки, незалежно від ситуації, на постійній основі охороняли тільки атестовані озброєні співробітники з табельною зброєю. Як конкретно виглядатиме рішення з цього питання, можна буде зрозуміти тільки після ухвалення його на федеральному рівні, а до тих пір ми робимо усе можливе для гарантування безпеки кримчан, — зазначив він.

За словами Аксенова, до кінця тижня «уряд» Криму має узагальнити пропозиції щодо посилення заходів безпеки у навчальних закладах, які надійшли від Міністерства освіти Росії, уповноваженого при президенті Росії з прав дитини і від «органів влади» Криму.

 

QHA повідомляло, що 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкому, їх влаштував студент коледжу 18-річний Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці. У результаті стрілянини й вибуху в коледжі загинула 21 людина, включаючи підозрюваного.

19 жовтня у Керчі прощалися із загиблими. Проводити жертв розстрілу в останню путь прийшло декілька тисяч людей.

Станом на ранок 22 жовтня в лікарнях анексованого Криму і Росії залишаються більше 50 осіб.

22 жовтня в Криму скасували режим НС, запроваджений після подій у Керченському коледжі.

QHA