СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Учора, 31 січня, Аксьонов виступив у так званому Верховному суді Криму в якості свідка від сторони обвинувачення, повідомив адвокат Полозов.

— У цілому свідоцтво Аксьонова не відповідає речовим доказам, які були розглянуті судом раніше, і не підтверджує звинувачення, висунуті Чийгозу, — зазначив адвокат.

Аксьонов заявив, що бачив Чийгоза, який говорить у мікрофон. За словами незаконного глави Криму, він не розумів, чи заспокоює Чийгоз людей або навпаки, оскільки той звертався до мітингуючих кримськотатарською мовою.

Крім того, Аксьонов повідомив, що на мітингу Меджіса було багато українських націоналістів, він нібито бачив «кілька десятків червоно-чорних прапорів». Також він сказав, що «там був якийсь Сергій», який керував цими націоналістами і «впливав на Чубарова і Чийгоза».

Нагадаємо, як випливає з фотоматеріалів, досліджених під час 57-го засідання у справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, було встановлено, що перші провокації під час мітингу біля будівлі Верховної Ради АР Крим 26 лютого 2014 року почалися з боку проросійського мітингу, очолюваного Сергієм Аксьоновим.

Як повідомляло раніше QHA, на 71-му судовому засіданні у справі Чийгоза адвокат Микола Полозов зафіксував неправдиві свідчення очевидців, залучених стороною обвинувачення.

ФОТО: інтернет

QHA