СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Самопроголошений глава Криму Сергій Аксьонов прокоментував проведене Всеросійським центром вивчення громадської думки опитування росіян про ідею виплати Україні компенсацій за анексію Криму.

— Звернув увагу і на ще один момент: відсоток підтримки ідеї «компенсації» за Крим вище серед молодих людей у ​​віці від 18 до 24 років. Думаю, нам треба активніше, в максимально зрозумілій і доступній формі доносити до молоді інформацію про події Кримської весни, про історичний та політичний контекст цих подій. Треба показувати моральну бездоганність позиції Росії, зокрема на прикладі молодих кримчан, які захищали Крим від бандерівського свавілля, відстоювали право жителів півострова на вільний вибір, написав він.

Нагадаємо, згідно з даними опитування, 90% жителів виступають проти пропозиції президента Чехії Мілоша Земана про виплату Москвою компенсацій Україні за анексію Криму.

Мілош Земан, виступаючи на Парламентській асамблеї Ради Європи у Страсбурзі, заявив, що втрата Україною Криму — це «завершена справа», і запропонував узаконити її, заплативши Україні компенсацію «або у фінансовій формі, або нафтою і газом».

QHA