СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Необхідність прокоментувати різні позиції "про співпрацю двох регіонів" виникла днями у Севастополі, де, за відсутності "тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Севастополя" Дмитра Овсянникова, "кримоначальник" Сергій Аксьонов ініціював міжурядову угоду, повідомляє РИА Новости.

— Вважаю неактуальним питання про об'єднання республіки та Севастополя в єдиний суб'єкт РФ. Таких цілей і завдань немає, ніяких підводних течій немає, сказав Аксьонов.

У середу 31 серпня у Севастополі журналісти поставили Аксьонову питання про можливе об'єднання Криму та бази ЧФ у зв'язку з його ініціативою про міжпарламентську та міжурядову угоду про співробітництво двох регіонів.

У зв'язку з наявною мілітаризацією Севастополя та масштабним провалом курортного сезону позиція Аксьонова щодо неактуальності злиття Севастополя з Кримом плачевно позначиться на економіці бази Чорноморського флоту РФ.

Підтвердженням цього може служити опублікована в кінці серпня 2016 року інформацію QHA про те, що працівники ТОВ "Судноремонтний завод «Південний Севастополь»" два місяці сиділи без зарплати. Борг сягнув 2,8 млн. рублів. Це з'ясувалося у ході перевірки прокуратури.

До слова, за інформацією QHA, кількість співробітників ТОВ "Судноремонтний завод «Південний Севастополь» з 5000 2014 року скоротилося в 10 разів і сягнула мінімуму в 500 осіб.

ФОТО: інтернет

QHA