КИЇВ (QHA) -

Колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков повідомив, що отримав громадянство України і підтвердив, що дав свідчення у Генпрокуратурі проти екс-президента Віктора Януковича і кримського колаборанта Сергія Аксьонова. Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Цензор.нет».

За його інформацією, Аксьонов першим написав заклик до президента РФ Путіна про введення військ до України, однак у Кремлі чекали більш серйозної політичної заяви з України і пізніше до Адміністрації президента РФ надійшов лист до Путіна від Януковича.

— Я вважав це своїм обов'язком, допомогти своїй країні та викрити цього негідника... Янукович — маріонетка. Він сам підписав зречення, і його звернення ввести російські війська було незаконним. Спочатку це звернення взагалі писав кримський (колаборант — ред.) Аксьонов... Потім у Кремлі розсудили — хто такий Аксьонов, якщо Янукович у Росії. І ось Янукович пише лист президентові РФ про введення військ, — прокоментував подію екс-депутат Держдуми.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, двоє депутатів Держдуми Росії на допиті у Генпрокуратурі України підтвердили інформацію, що військове вторгнення Російської Федерації на територію Криму і подальша анексія були сплановані в грудні 2013 року, під час візиту на півострів радника Путіна Владислава Суркова.

ФОТО: інтернет

QHA