СУДАК (QHA) -

Так звана «глава адміністрації Білогірського району» Галина Перелович вважає, що парк левів «Тайган» недостатньо поповнює місцевий бюджет. Про це повідомляє кримське видання «Примітки».

Самопроголошений «глава Криму» Сергій Аксьонов розпорядився провести перевірку закладу податківцями, натякнувши, що директор парку Олег Зубков розплачується із своїми підлеглими в конвертах.

— У нас немає пільг для директорів зоопарків. Зарплати в конвертах заборонені і для директора «Тайган» теж, — повідомив підконтрольний окупантам «прем'єр».

Сергій Аксьонов додав, що поведінка Зубкова вказує на те, що йому необхідна допомога психіатра, оскільки раніше звичайну перевірку ветеринарної служби він назвав замовленням на себе і свій бізнес. Також «глава Криму» розкритикував цінову політику парку левів. За його словами, звичайна сім'я з дітьми не може дозволити собі відвідати «Тайган».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, раніше Олег Зубков розкритикував рішення кримської «влади» ввести ліміт на електроенергію для парку левів, згідно з яким подача електроенергії буде здійснюватися лише кілька годин вдень і вночі.

ФОТО: інтернет

QHA