СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Глава маріонеткового уряду анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що підтримує пропозицію про проведення в Криму міжнародної конференції, присвяченій злочинам "українського нацизму".

Так, Аксьонов прокоментував процес декомунізації в Україні, який він вважає нацизмом.

— Як рапортують представники української влади, ім'я Бандери присвоєно більш ніж трьом десяткам вулиць, парків, скверів у багатьох містах, — сказав він.

Пішак Кремля особливо розлютився на ходу, які українські патріоти влаштували вчора по всій країні на честь дня народження провідника ОУН Степана Бандери.

При цьому Аксьонов вважає, що на "міжнародну конференцію" по Україні повинні приїхати представники терористичних груп "ДНР" і "ЛНР", разом з делегатами з Білорусі, Ізраїлю та Польщі.

Раніше Аксьонов здивував черговим абсурдним указом. Так, чиновники в окупованому Криму, яких призначає глава колабораціоністів, відтепер не можуть мати іноземні нагороди і звання без його відома.

Мабуть, Аксьонову немає діла до того, як в Криму крадуть мільйони, що надходять з Москви. Зокрема, журналісти розповіли, як у Євпаторії відточують схеми чиновницьких «дерибанів» навколо фінансів, що надходять з Кремля.

QHA