СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕДСЖІТ (QHA) -

Самопроголошений «глава» окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що РФ слід назавжди відмовитися від участі у пісенному конкурсі Євробачення. Про це повідомляє російське федеральне бізнес-агентство «Економіка Сегодня».

У виданні повідомляють, що Аксьонов «не бачить сенсу в подальшій підтримці відносин» з керівництвом пісенного конкурсу (EBU) через те, що організатори конкурсу нібито «не в змозі забезпечити рівні умови доступу для всіх виконавців».

— Нехай вони самі варяться в своїй каші та слухають бородатих жінок, — цитує видання слова кримського «прем'єра».

Нагадаємо, співачці Юлії Самойловій, яка повинна була представляти Росію на Євробаченні-2017, Служба безпеки України офіційно заборонила в'їжджати на територію країни протягом трьох років. Причиною послужило те, що в 2015 році Юлія Самойлова виступила в місті Керчі (окупований Крим), порушивши тим самим законодавство України.

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Латвії зазначив, що Росії не потрібна участь в Євробаченні — їй потрібна провокація. Саме тому Москва вирішила направити до Києва виконавицю, яка побувала в окупованому Криму, і саме тому вона не погодилася організувати трансляцію її виступу.

14 квітня Європейський мовний союз (EBU) офіційно підтвердив, що у 2017 році Росія не буде брати участі в Євробаченні.

ФОТО: інтернет

QHA