СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

«Голови» адміністрацій Джанкойського, Кіровського та Красногвардійського районів Криму напишуть заяви про звільнення за власним бажанням після зустрічі з «главою» республіки Сергієм Аксьоновим. Про це Аксьонов написав сьогодні в соцмережах, передає Керчь.ФМ.

— Провів зустрічі з главами адміністрацій Джанкойського району Олександром Бочаровим, Кіровського району Анатолієм Покидченком і Червоногвардійського району Володимиром Ганагою. Підсумком зустрічей стануть написані посадовцями заяви про звільнення за власним бажанням. Хочу наголосити: мова не йде про корупцію або інші порушення закону. В цьому плані ні до кого з перерахованих посадових осіб претензій немає, уточнив він.

Як зазначив Аксьонов, ці посадовці «намагалися виконувати завдання системно, в перехідний період вирішували складні завдання на місцях". Однак, вважає він, не всі витримують «екстремальний ритм роботи».

— У нашій ситуації готові схеми часто не працюють, так що просто плисти за течією не виходить. У багатьох випадках доводиться приймати нестандартні рішення, причому в максимально стислі терміни, брати на себе відповідальність... Підібрати управлінців, що відповідають перерахованим вимогам, непросто. Вихід один — ротація кадрів, пояснив «глава» окупаційної адміністрації Криму.

Аксьонов додав, що на його вимогу напишуть заяви про звільнення також «глава» адміністрації Феодосії Станіслав Крисін і «голова міської ради» Світлана Гевчук. У цьому місті він сам був нещодавно і залишився незадоволений ситуацією.

— Висновок однозначний: місцева влада не справляється зі своїми обов'язками. Мої доручення не виконуються, зауваження ігноруються, темпи реалізації поставлених завдань вкрай низькі. Боротьба з незаконною торгівлею і незаконною забудовою неефективна.

За його словами, «керівництво» Феодосії не змогло налагодити контакт із громадськістю, а жителі незадоволені мером і місцевими чиновниками, росте соціальна напруженість. У підсумку він назвав роботу Крисіна і Гевчук незадовільною і порекомендував всім їхнім заступникам задуматися про звільнення.

Пізніше стало відомо, що пішли у відставку «глава» адміністрації Сімферополя Геннадій Бахарєв і двоє його заступників Олександр Овдієнко і Юрій Тур. Про це у Facebook повідомив сам Сергій Аксьонов. Аксьонов уточнив, що «глава» адміністрації звільнився за станом здоров'я, інші двоє чиновників пішли за власним бажанням. Аксьонов також розповів, що найближчим часом буде оголошено конкурс на заміщення посади голови адміністрації кримської столиці.

За словами Аксьонова, обов'язки «глави» адміністрації виконуватиме заступник голови цієї структури — керівник апарату Галина Александрова.

Кадрові ротації у Криму не закінчені, Аксьонов пообіцяв продовжити поїздки регіонами з кадровими рішеннями за підсумками. Наприклад, додав він, викликає сумніви ситуація в Алушті, де «є колосальні питання щодо прибирання міста та ефективності роботи влади в цілому».

Зазначимо, що за даними ЗМІ, Аксьонов за три роки роботи звільнив сім «віце-прем'єрів» і 27 «міністрів», а Керчю за три роки керує вже шостий «мер».

ФОТО: інтернет

QHA