БАКУ (QHA) -

Азербайджан не дозволить створити на своїй окупованій території вигадану вірменську державу. З такою заявою виступив президент Азербайджану Ільхам Алієв.

Вірменія продовжує ігнорувати прийняті Радою безпеки ООН резолюції щодо карабахського конфлікту, так само як і рішення міжнародних організацій щодо припинення анексії азербайджанських земель, наголосив Алієв у своєму виступі:

— Рішення нагірно-карабахського конфлікту дуже просте. Перше територіальна цілісність Азербайджану має бути відновлена. Нагірному Карабаху ніколи не буде надана незалежність. Якщо хтось на це чекає, то нехай не чекає даремно. Цього не буде!

Нагадаємо, 5 квітня 2016 року між Азербайджаном і Вірменією було досягнуто згоди про перемир'я. Бої між сторонами на деякий час припинилися, але незабаром були відновлені.

Конфлікт між двома південнокавказькими країнами виник 1988 року, зважаючи на територіальні претензії Вірменії до Азербайджану. Нагірний Карабах та сім прилеглих до нього районів — 20% території Азербайджану перебувають під окупацією збройних силх Вірменії.

ФОТО: інтернет

QHA