САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

У Санкт-Петербурзі активісти руху "Весна" провели акцію проти тортур і репресій російських властей, які мають місце під час ЧС–2018. Так, 16-річна активістка Ліка Петровська лягла на постамент статуї Забиваки (талісмана ЧС з футблу в РФ) у "закривавленому" одязі.

Активістів затримала російська поліція.

Тим часом, в русі "Весна" заявляють, що не виступають проти чемпіонату, а хочуть нагадати, що російська влада обмежила свободу вираження поглядів.

Ліка Петровська зазначила, що одна з проблем, до яких вона хотіла б привернути увагу, — ув'язнення в російській в'язниці українського режисера Олега Сенцова.

— Ми хотіли звернути увагу, що незалежно від того, що ви показуєте іноземцям, всередині усе не так добре і гарно. У в'язницях голодують невинні, такі як Олег Сенцов. А саме свято сприймають як анестезію для пограбування країни: підвищення податків, акцизів і пенсійного віку, — заявляють активісти.

Як писало QHA, російська поліція затримала двох уболівальників з Аргентини на Красній площі за запуск квадрокоптера.

Двох чоловіків, 1983-го і 1986-го років народження, доставили у відділення поліції. В аргентинців, як повідомляє поліція, не було з собою паспортів уболівальників (Fan ID), які російська влада видала гостям до чемпіонату світу з футболу.

Джерело: Privat 24.news

QHA