КИЇВ (QHA) -

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у четвер висловив надію на те, що українські суди будуть діяти більш жорстко в питанні обрання запобіжного заходу колишнім податківцям, яких затримали 24 травня у результаті антикорупційної спецоперації.

— Дуже розраховую, що засідання суду щодо ключових фігурантів цієї справи будуть більш об'єктивні. Якщо цього не буде відбуватися, ми будемо сідати разом з генеральним прокурором і думати про якісь інші реакції, — сказав глава МВС журналістам у четвер після церемонії передачі Національній поліції України партії нових автомобілів Mitsubishi Outlander.

Він зазначив, що розуміє рішення суду щодо екс-начальника Луганської обласної податкової служби Олександра Антипова, якому 68 років.

— Хоча, коли у людини знаходять $ 3,8 млн, просто так, з собою, а заставу йому призначають у 15 млн грн, це трохи дисонує, — зазначив Аваков.

Нагадаємо, у середу вранці правоохоронці провели спецоперацію щодо колишніх керівників обласних управлінь Міністерства доходів і зборів, причетних до організації функціонування податкових майданчиків, пов'язаних з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Всього затримали 23 представників податкових адміністрацій у 15 областях України.

QHA