ЯКУТСЬК (QHA) -

У російському Якутську активісти вивісили банер з написом Free Sentsov на мосту через озеро Сайсари, в семи кілометрах від виправної колонії, в якій перебуває український режисер з Криму Олег Сенцов, написала у Facebook учасниця групи Pussy Riot Марія Альохіна.

— Республіка Саха, міст через озеро Сайсари. У двадцяти хвилинах ВК-1 (виправна колонія,  ред.), де утримується Олег Сенцов. Сім з половиною кілометрів. За допомогою льняного полотна і рожевого балончика виготовили розтяжку і розмістили її на мосту таким чином, щоб її було видно перехожим і жителям будинків навпроти,  написала вона.

Нагадаємо, Олег Сенцов разом з Олександром Кольченком був затриманий представниками російських спецслужб у Криму у травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові.

У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території окупованого Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

Як повідомляло раніше QHA, українська актриса театру і кіно Римма Зюбіна вийшла на червону доріжку кінофестивалю в Одесі в дизайнерському платті із закликом звільнити політв'язня українського режисера Олега Сенцова.

ФОТО: інтернет

QHA