МІНСЬК (QHA) -

Білоруські підприємці мають шукати нові ринки для експорту продуктів через проблеми з поставками в Росію. Про це сьогодні, 30 березня, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час робочої поїздки країною.

— Що стосується експорту, шукайте інші ринки. Якщо Росія нас не розуміє і розуміти не хоче, ну що ж, зустрінемося з президентом (Володимиром Путіним — ред.) після інавгурації, обговоримо детально і капітально усі питання, — зазначив він.

За його словами, якщо Росія буде "нахиляти постійно незрозуміло за що" білоруських підприємців, то їм краще "шукати щастя в іншому місці". Лукашенко висловив упевненість, що не можна постійно сидіти на одному ринку.

— Ми їм поганого нічого не веземо. Дай Бог, як самі перевіряючі кажуть, щоб в Росії було так, як у Білорусі. Тому будемо визначатися у цьому році. Що ж ми добру справу робимо і на колінах постійно стоїмо, — зазначив він.

Раніше Лукашенко не поїхав на саміт "Східного партнерства", який відбувся 24 листопада у Брюсселі. Білоруську делегацію на цьому заході очолив глава МЗС Володимир Макей.

QHA