КИЇВ (QHA) -

Біля стін Верховної Ради сьогодні, 22 червня, відбувся мітинг з вимогою заборонити ЛГБТ-марші в Україні. Про це повідомляє кореспондент QHA.

У мітингу взяли участь близько 300 осіб, які підтримують традиційні сімейні цінності.

Активісти вийшли з плакатами "Заборонити пропаганду гомосексуалізму", "Діти мають право на маму й тата", "Тато, мама і дитина — здорова Україна", "Марш рівності на крові — ось особа ЛГБТ". До мітингувальників приєднався народний депутат від фракції "Народний фронт" Юрій Тимошенко.

Учасники акції роздали перехожим листівки з вимогами до президента України, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради, міністра внутрішніх справ не сприяти організації "Маршу рівності" і розслідувати події, які відбуваються під час останнього ходи на підтримку ЛГБТ.

Зокрема, нагадують активісти, під час ходи силовики затримали 50 осіб, багато з яких отримали тілесні ушкодження.

— Поліцейські без попередження використовували сльозогінний газ та інші спеціальні засоби. Все повторювалося декілька разів під керівництвом начальника управління патрульної поліції Києва Юрія Зозулі, — йдеться у зверненні учасників мітингу.

У листівках також міститься заклик "припинити антисімейну і гендерну пропаганду в школах". Мітингувальники виступили проти адаптації законодавства до європейських стандартів у сфері сімейного та цивільного права.

QHA провело опитування серед киян і гостей столиці, чи слід проводити в Україні ЛГБТ-марші, і чи були респонденти свідками дискримінації людей з нетрадиційною орієнтацією.

QHA