КИЇВ (QHA) -

Співробітники правоохоронних органів затримали поблизу будівлі Верховної Ради понад 100 чоловік. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.

— До відділень поліції доставлено більше 100 осіб, які чинили опір співробітникам поліції. Розпочато кримінальне провадження за ст.345 КК (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), — відзначили у поліції.

Правоохоронці зазначили, що у наметовому містечку під час проведення слідчих дій виявили та вилучили 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» і 5 димових мін. Усі предмети направили на експертизу.

Окрім цього, у прес-службі додали, що через вчинений опір четверо поліцейських доставлені у госпіталь МВС для надання медичної допомоги.

Нагадаємо, заступник глави Нацполіції, начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що під Верховною Радою поліція проводить слідчі дії за рішенням суду в рамках кримінальних проваджень. Крищенко підкреслив, що заходи проводяться у двох кримінальних справах: за фактом спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац) і щодо подій 27 лютого поблизу будівлі Верховної Ради.

QHA повідомляло, що сили поліції оточили наметове містечко прихильників Міхеїла Саакашвілі біля Верховної Ради.

Джерело: Українська правда

QHA