СОФІЯ (QHA) -

Переговори «Реформаторського блоку» — найбільшої фракції в парламенті Болгарії з іншими політичними партіями з питання формування нового уряду після відходу Кабінету міністрів Бойко Борисова не увінчалися успіхом.

Про це заявив співголова парламентської фракції реформаторів Найден Зеленогорський, передає Укрінформ.

Під час переговорів з нашими партнерами по парламенту — партією ГЕРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії) та Патріотичним фронтом не було досягнуто консенсусу щодо пріоритетних напрямів діяльності: реформа судової системи та посилення антикорупційного законодавства, повідомив болгарський політик.

Він зазначив, що у зв'язку з безуспішними спробами сформувати уряд 21 грудня мандат на формування Кабміну повертається до президента Плевнелієва. Болгарський депутат висловив сподівання, що партіям, які увійдуть до нового складу Народних зборів (парламенту Болгарії) після перевиборів вдасться знайти точки дотику при формуванні Кабінету міністрів.

Нагадаємо, як передавало QHA, на президентських виборах у Болгарії переміг політик Румен Радев — підтриманий місцевими соціалістами генерал у відставці, який закликає до скасування антиросійських санкції.

ФОТО: інтернет

QHA