КИЇВ (QHA) -

Глава парламентської фракції «Блок Петра Порошенка», народний депутат України Ігор Гринів залишив займану у партії посаду. Про це пресі повідомив заступник глави фракції БПП Сергій Березенко.

Нардеп зазначив, що Ігор Гринів давно мав намір зняти з себе повноваження керівника фракції, і 24 березня зробив відповідну офіційну заяву.

Народний депутат від БПП Андрій Вадатурський зазначив, що у зв'язку з тим, що у фракції є внутрішні суперечності, очолити її зголосилося всього кілька бажаючих.

— Зараз питання ймовірного голови фракції активно обговорюється. Охочих не так багато, адже кожен розуміє, що очолювати найбільшу фракцію в парламенті це не мед. Тим більше, що наша фракція різнорідна, багато депутатів мають кардинально різні позиції з багатьох питань, але при цьому залишаються у фракції.

За твердженнями депутата, зараз на розгляді на посаду керівника фракції перебувають кандидатури Артура Герасимова, Ірини Геращенко та Ірини Луценко, проте детальну інформацію слід очікувати на наступному пленарному тижні.

Нагадаємо, в кінці жовтня 2016 року народний депутат Ігор Гринів відмовився коментувати журналістам різницю щодо заявлених у декларації доходів (750 тисяч гривень за 2 роки) і купленим за цей період майном у вигляді елітних апартаментів у Києві (вартість — близько 7 млн ​​гривень) і автомобіля Audi Q7 (близько 100 тис євро) для свого 21-річного сина.

ФОТО: інтернет

QHA