КИЇВ (QHA) -

Український журналіст Станіслав Асєєв (Васін), який вже рік знаходиться у полоні бойовиків «ДНР», оголосив голодування. Про це повідомив колишній народний депутат Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що голодування Асєєв розпочав ще тиждень тому.

— Отримав інформацію про те, що український журналіст Станіслав Асєєв, якого вже рік тримають у неволі бойовики ДНР за його журналістську діяльність, тиждень тому розпочав голодування. До такого кроку його підштовхнуло погане ставлення. Стас перебуває в сирому приміщенні, хворіє, але не отримує необхідних ліків, — написав він.

Фірсов закликав міжнародні організації звернути увагу на голодування Асєєва і посприяти якнайшвидшому обміну журналіста.

Нагадаємо, представник ОБСЄ з питань свободи преси Харлем Десір закликав негайно звільнити Станіслава Асєєва. За його словами, на триваюче затримання Асєєва не можна закривати очі.

QHA повідомляло, що у Асєєва погіршився стан здоров'я. Його досі мучить хронічний бронхіт.

Як заявив екс-нардеп Єгор Фірсов, Асєєва утримують на території колишнього заводу, відомого як «Ізоляція». Окрім цього, екс-депутат додав, що планується випуск збірника статей Асєєва, які він писав про ситуацію в ОРДЛО.

Нагадаємо, 6 червня 2017 року в Донецьку зник безвісти журналіст і письменник Станіслав Асєєв, який пише під псевдонімом Станіслав Васін, який вирішив залишитися на тимчасово непідконтрольній Україні території, щоб бути у центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації.

QHA