ЛОНДОН (QHA) -

У Великобританії відправили у відставку першого міністра уряду Деміана Гріна. Прем'єр-міністр Тереза ​​Мей попросила його звільнити свою посаду, незважаючи на те, що він є її найдавнішим політичним соратником.

Глава британського уряду в листі Гріну повідомила, що вона дуже шкодує з приводу того, що сталося, і перший міністр завжди був її другом і колегою протягом всього політичного життя.

Річ у тім, що Грін погорів на відвертій дрібниці. 2008 року поліція повідомила йому, що на його робочому комп'ютері в парламенті знайшли порнографію (він досі заперечує, що мав до неї якесь відношення).

Однак на початку листопада Грін мав необережність заявити, що йому невідомо навіть про виявлення. Те, що він відкинув факт повідомлення від поліції, було визнано порушенням кодексу професійної етики члена уряду. Як наслідок — відставка.

Раніше QHA повідомляло, що Великобританія стурбована рівнем корупції в Україні.

Про це британський міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив польському агентству PAP напередодні свого візиту в Росію. За словами Джонсона, незважаючи на прогрес у проведенні реформ, корупція в Україні все ще лишається ключовою проблемою.

Джерело: Bloomberg

QHA