БЕРЛІН (QHA) -

Визнання анексії Криму Росією може бути небезпечним для всієї Європи. Про це заявив німецький депутат Європарламенту Ельмар Брок під час панельної дискусії «Україна: в полоні кризи?», яку організувало Німецьке співтовариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з виданням Tagesspiegel.

— Якби ми почали це робити (визнавати — ред.), ми б знову відчинили двері війні ... Якби ми прийняли аргументи Путіна про те, чому він забрав Крим, війна могла б спалахнути у сотні місць в Європі, — зазначив він.

Брок заявив, що територіальна цілісність країни не може бути порушена "з тактичних миттєвих міркувань", оскільки це є порушенням Гельсінського акту, Будапештського меморандуму та інших документів.

Європолітик підкреслив, що анексія частини іншої держави не може вважатися правовим актом.

Окрім цього, Ельмар Брок додав, що «мінські санкції» пов'язані тільки з ситуацією на сході України і можуть бути зняті після виконання мінських домовленостей.

QHA повідомляло, що парламентська делегація Великих національних зборів Туреччини підтвердила позицію своєї країни щодо невизнання анексії Криму Росією.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав документ, згідно з яким санкції проти Російської Федерації триватимуть до березня 2019 року. Санкції продовжили через окупацію Криму та агресію на Донбасі.

Джерело: Укрінформ

QHA