СТРАСБУРГ (QHA) -

У Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відмовили у проведенні термінових дебатів щодо незаконних виборів президента Росії в анексованому Криму. Про це повідомив глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

— Бюро ПАРЄ голосами лівих і соціалістів відмовило у проведенні термінових дебатів на запит Великобританії, України та інших на тему Солсбері, незаконних виборів в Криму і т.д., — написав він.

QHA повідомляло, що в ПАРЄ мали відбутися термінові дебати з питань анексованого Росією півострова, зокрема, обговорити мали незаконні вибори президента РФ і порушення прав людини.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано президентський законопроект №8297, який передбачає позбавлення кримчан українського громадянства за участь в голосуванні на незаконних виборах президента Росії на території окупованого Криму.

Документ пропонує вважати участь у "виборах" підставою для позбавлення українського громадянства. Норма стосується усіх громадян України, які взяли участь в незаконних виборах.

QHA