ВАШИНГТОН (QHA) -

На статтю українського олігарха Віктора Пінчука американському виданню безглуздо реагувати, адже він намагається виставити інтереси власного бізнесу позицією народу України. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук посол України в США Валерій Чалий.

— Чесно кажучи, не бачу необхідності реагувати. Спроба вловити кон'юнктурний момент і бізнес - as usual. Вважаю, що це той випадок, коли «Акела промахнувся».  Я взагалі хотів би побачити в американських ЗМІ думку наших хлопців з передової, або, принаймні, тих, хто там побував. Що прикро — ми тут, у США намагаємося протидіяти російським інформаційним атакам, а з України їм і підіграють. Ніяких ресурсів не вистачить. Сподіваюся, у 2017-му наш великий бізнес нарешті почне вкладатися у власне виживання в Україні та підтримку наших партнерів, а не допомагати ворогам, — заявив Чалий.

Нагадаємо, як передавало QHA, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав «запрошенням до капітуляції» слова Пінчука в статті американського видання Wall Street Journal, де олігарх стверджував, що «вирішення конфлікту на Сході України є більш терміновою проблемою для країни, ніж повернення Криму» .

ФОТО: інтернет

QHA