ВАШИНГТОН (QHA) -

Заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров під час зустрічей у Вашингтоні розповіли про поточну ситуацію в окупованому Криму. Про це повідомив Ільмі Умеров на своїй сторінці у Facebook.

Так, заступники голови Меджлісу провели зустрічі в Сенаті США.

— Під час зустрічей Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров докладно розповіли про поточну ситуацію на території окупованого Криму, репресії щодо кримських татар з боку російської влади, обмінялися думками з представниками Сенату США щодо конкретних кроків і дій, спрямованих на захист прав людини в окупованому Криму, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, під час зустрічі обговорювалася реалізація політичних і дипломатичних інструментів, які можуть посприяти деокупації півострова.

Нагадаємо, 13 – 15 березня Мустафа Джемілєв, Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров перебували з візитом у Великобританії. Вони провели зустрічі з директором департаменту з питань прав людини і демократії Форін-офісу Річардом Джонсом, головою і членами «Групи дружби з Україною» в парламенті Великобританії, послом Туреччини в Лондоні Абдурахманом Білгічем, главою британського МЗС Борісом Джонсоном.

QHA