СТРАСБУРГ (QHA) -

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз виступив на засіданні Комітету міністрів Ради Європи, що проходить сьогодні в Страсбурзі (Франція).

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Під час свого виступу Ахтем Чийгоз зачитав заяву Меджлісу кримськотатарського народу від 8 грудня 2017 року «Нам всім потрібна сильна Рада Європи для зміцнення миру, заснованого на справедливості та міжнародному співробітництві".

— На завершення свого виступу Ахтем Чийгоз, засудивши агресію Росії проти України і звернувши особливу увагу учасників засідання на злочини російських окупантів проти кримських татар, етнічних українців і громадян України інших національностей, які проживають у Криму, закликав Комітет міністрів Ради Європи рішуче присікати будь-які спроби відновлення повноважень делегації Росії в ПАРЄ до повної деокупації Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей, — написав Чубаров.

Сьогодні також запланована низка зустрічей заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу в комітетах ПАРЄ.

Раніше повідомлялося, що Ахтем Чийгоз у Копенгагені зустрівся з політичним директором Міністерства закордонних справ Данії Йеспером Мьоллер Сьоренсеном і розповів про вбивство в Криму російськими окупантами Веджіє Кашка — ветерана кримськотатарського національного руху.

QHA