КИЇВ (QHA) -

 

Російська делегація не бере участі в засіданні комітету Парламентської Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва (ПАЧЕС) з економічних, торгівельних, технологічних і екологічних питань, який розпочався у Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров.

— Вночі прилетів з Женеви, а з ранку в Києві — засідання Комітету ПАЧЕС з економічних, торгівельних, технологічних і екологічних питань. Зрозуміло, що російська делегація не приїхала.

На сайті ПАЧЕС повідомляється, що 26–27 вересня у Києві розпочалося 51-е засідання Комітету з економічних, торгівельних, технологічних і екологічних питань.

 

Як писало QHA, у червні в Албанії на засіданні ПАЧЕС Чубарова обрали заступником голови Парламентської Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва.

В албанській столиці влітку цього року Чубаров повідомив, що на засіданні Генеральної асамблеї країн Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва порушив питання анексії Криму Росією і репресій проти кримських татар.

QHA