КИЇВ (QHA) -

Німеччина підтримуватиме сили коаліції в діях у Сирії, проте не приєднається до них. Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі українського телеканалу.

— Німеччина буде демонструвати свою політичну підтримку силам коаліції, але я думаю, що військової участі з боку Німеччини нам не слід очікувати. Але коаліції це і не потрібно, достатньо того, що зараз прямий вплив на Асада здійснюється з боку трьох провідних членів коаліції — США, Великобританії та Франції, — зазначив він.

Чубаров підкреслив, що коаліція атакувала Сирію не для того, щоб завдати збитків країні.

— Ракетна атака з боку коаліції — це не стільки спроба завдати військових втрат режиму Асада, скільки спроба змусити його увійти в певний формат поведінки, який від нього очікують. Існує думка, що саме спроба посадити за стіл перемовин таким тиском на Асада дає можливість російській стороні відчути себе якщо не переможцем, то і не такою, що втратила. І зараз російські пропагандисти підносять те, що трапилося, як майже перемогу Росії, — сказав глава Меджлісу.

QHA повідомляло, що канцлер Німеччини Ангела Меркель розкритикувала дії Росії й Туреччини у Сирії. Меркель вважає, що бої у Східній Гуті є "одними з найжорстокіших".

Джерело: 112 Україна

QHA