КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 24 січня в офісі представництва Меджлісу кримськотатарського народу у Києві відбулася зустріч лідера кримськотатарського народу, Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва та голови Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України Рефата Чубарова з тимчасовим повіреним у справах Австралії в Україні Брюсом Едвардсом.

Мустафа Джемілєв і Рефат Чубаров інформували главу посольства Австралії в Україні про останні події у тимчасово окупованому Росією Криму, особливо акцентувавши увагу на посилення репресій щодо корінних жителів півострова — кримських татар і українців.

Учасники зустрічі детально обговорили питання взаємодії та координації зусиль у рамках діяльності міжнародних організацій, включаючи ООН, Рада Європи та ОБСЄ.

Мустафа Джемілєв подякував Брюсу Едвардсу за принципову позицію і постійну підтримку Уряду Австралійського Союзу в питаннях територіальної цілісності України, що передбачає відхід російських окупантів із захопленої території України і повернення Криму.

Тимчасовий повірений у справах Австралії в Україні Брюс Едвардс запевнив у непорушності позиції Австралійського Союзу в підтримці України.

Як повідомляло QHA, сьогодні глава української держави Петро Порошенко закликав президента Фінляндії Саулі Нійністьо збільшити тиск на Росію для якнайшвидшого звільнення українських заручників, які перебувають на окупованих територіях і у російських в'язницях.

ФОТО: інтернет

QHA